הוספה לסל

קורס ניהול חנויות אינטרנט
מרצה הקורס - ניב יפה

ברוכים הבאים לקורס לבנייה וניהול של חנות אינטרנטית

בסיום הקורס איתי יפתחו בפנייך דלתות לעולם חנויות האינטרנט שפשוט הולך ומתפתח בקצב מסחרר. זה הזמן הנכון ביותר ללמידת מקצוע שמספק מגוון הזדמנויות רחב ביותר ואפשרויות הכנסה מגוונות החל מניהול חנות פרטית, ניהול מספר חנויות כעצמאי או עבודה כשכיר. אני אספק במהלך הקורס הפרונטלי את כל הכלים כדי לצאת אל עולם המסחר המקוון (איקומרס)

 

מה נלמד?

לנהל חנות אינטרנט על כל רבדיה. בפן הטכני, האסטרטגי והשיווקי. 

הקורס הפרונטלי שלי ילמד אותך:

  • איך לבנות חנות אינטרנט מ-0
  • העלאת מוצרים וסוגי המוצרים השונים
  • יצירת קטגוריות ונראות האתר 
  • דף מוצר מוכר
  • חיבור האתר לרשתות חברתיות וסליקה
  • מציאת תוכן ועזרה מאנשי מקצוע
  • לוגיסטיקה וניהול מלאי 
 

ולמה ללמוד לנהל חנות אינטרנט?

כי העולם שלנו הולך לדיגיטליזציה.

סחורות מועברות בקלות יותר מפעם. אמצעי התשלום הם דיגיטליים. מערך המשלוח הזמין כיום מאפשר קבלת מוצר במהירות שלא הייתה קיימת בעבר. כל אדם נושא בכיסו מחשב על עם יכולות מחשוב של עיר בתקופתם של ההורים שלנו. האינטרנט מהיר ומאפשר להעביר קבצים ענקים בשניות בודדות. אבל כל אלה הם לא סיבות מספיק טובות כדי ללמוד להיות מנהל איקומרס. 

הסיבה האמיתית שצריכה להיות אצלך כדי להיות מנהל איקומרס היא מגוון ההזדמנויות הנרחב שיש לעולם הזה להציע לך והבטחון התעסוקתי שהתפקיד הזה מקנה. 

ולמה שתרצה הזדמנויות ובטחון תעסוקתי? הסיבה היא כדי שתוכל להגשים את עצמך במלוא ייעודך. אני לא מתכוון ללמד אותך איך לשבת בחוף שעתיים ביום ולהכניס מיליונים. אני מלמד אותך כיצד לספק לאנשים ערך. כיצד לגרום לתהליכים לעבוד בצורה אוטומטית יותר וכיצד לפתור בעיות כשמגיעות ויגיעו. 

אני לא מתכוון להביא לך דג. אתה הולך ללמוד לדוג.

ולמה ללמוד איתי?

נכנסתי לתחום האיקומרס בשנת 2016 וחזרתי מטיול של שנה בעולם וידעתי שאני רוצה לדעת עוד על מקצוע שיכול לאפשר לי לקחת מחשב ולעבוד מכל מקום. הסיבה הייתה שרציתי חופש, לא ידעתי שמה שאני רוצה באמת זה האתגר.

מאז בניתי מספר חנויות והיום אני מנהל הדיגיטל של ריקושט. אחראי על אתר הסחר, על מועדון לקוחות גדול ומנהל עובדים במחלקת הדיגיטל. 

בעבר ניהלתי את האתר והחנויות של ורטיז פרו (חנויות ההמשך של ספורט ורטהיימר) כולל מעל עשרה עובדים. אני בטוח שהחיבור שלי בין אופליין (רצפת המכירה) לאונליין הוא המפתח העיקרי בהבנת עולם האינטרנט. ניהול זה חלק ממני ואני מודה על כל יום שאני לומד עוד כיצד לתת לאנשים את הערך הרב ביותר דרך חווית קנייה טובה יותר באינטרנט. 

 

הערך המוסף

החלטתי שבתור התחלה אעביר את הקורס בכיתה ממוזגת, אני יודע איך זה לצלול למים העמוקים בתור יזם אינטרנטי שצלל די לבד ועשה לא מעט טעויות לאורך הדרך. הערך המוסף הגדול ביותר הוא קבוצת הנטוורק שתיווצר בקורס. האנשים כמוכן.ם שלומדים במחשב ליד יוכלו להיות הקולגות לעתיד שלכם. מי יודע איזה שותפויות יווצרו ולאן תוכלו להגיע ביחד. תיפתח קבוצת ווטאסאפ וינתן מענה במייל על ידי ועל ידי מומחים נוספים בתעשייה.

אני יכול להביא אליכם את הניסיון שיש לי ואת ההבנה ב-קושי שאתם עתידים לעבור כדי שבסיום הקורס הזה תדעו לקחת חנויות אינטרנט ולהרים אותם. 

והיכולת הזו, זה משהו שהשוק צריך!

הביקוש למנהלי איקומרס בשוק

-קרדיט לאתר Alljobs.co.il שממנו נאספו המשרות -

ועכשיו לתאכלס, כמה מרוויחים מזה?

כשכיר במשרה מלאה: שכר בש״ח.

0-1 שנות ניסיון = 8,000 – 11,000

1-3 שנות ניסיון = 10,000 – 13,000

3 שנות ניסיון ומעלה = 12,000 ומעלה.

שכיר זו לא מילה גסה! 
בתור שכירים עובדים בחברות גדולות ומבוססות שמשקיעות כסף רב בשיווק ויכולות לתרום לכם כלים רבים להבנה של אתרי איקומרס בהיקף גדול. 

כעצמאים:

בניגוד לאנשי מקצוע רבים, בתור מנהלי איקומרס עצמאים ההוצאות שלכם שואפות ל-0, וכשההוצאות שלכם קטנות הסיכון הוא נמוך מאוד וכל פרויקט שנכנס הוא ברובו רווח.
הפרויקטים מתחלקים לבניית חנות מקוונת ותפעול/ליווי חנות מקוונת.

בניית חנות מקוונת כרוכה באיפיון מדויק אבל כהערכה גסה ניתן לומר שהמחיר נע בין 5,000 ל20,000 ש״ח לאתר אינטרנט לחנות קטנה.

אתרים גדולים משקיעים סכומים פי כמה.

ולאחר שבניתם, ניתן לשווק ולנהל.

עלויות ניהול תלויות גם באיפיון וכמות העבודה הנדרשת אבל מדובר בין כמה אלפי לעשרות אלפי שקלים בחודש בתשלום ריטיינר או בנק שעות.

מעניין!
איך נרשמים?
וכמה עולה?

ההרשמה למחזור הראשון (!) שאלמד בעיצומה! המחזור הראשון יתחיל בתאריך 21.12.21 ויתקיים במרכז נתניה בכיתה ממוזגת ונוחה.

עלות הקורס היא 6980 ש״ח.

ניתן לחלק עד ל12 תשלומים של 582.5 ש״ח כל תשלום ללא ריבית.

התשלום עבור הקורס הינו תשלום מאובטח בכרטיס אשראי.

מלאו את הפרטים הבאים ותעברו לעמוד התשלום המאובטח.